www.cvonline.hu

Hirdetésszervező/Médiatanácsadó

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető, Inform Média Kft. napjaink legmodernebb média- és kommunikációs technológiájával rendelkezik. Főbb tevékenységeink közé a printmédia termékek kiadása és nyomtatása bel- és külföldön, termékfejlesztés és előállítás, valamint online médiumok működtetése tartozik. Dinamikusan fejlődő cégünk, a Szuperinfó Média Kft. országos hálózattal rendelkező lapkiadó cég, az Eger körzeti Szuperinfó újság csapatának további erősítéséhez elkötelezett

munkatársat keres alkalmazotti jogviszonyban, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Hirdetési felületek értékesítése az Eger körzeti Szuperinfó hetente megjelenő ingyenes újságban
  • Új és meglévő partnerek megismerése, felkeresése,
  • Komplex hirdetési ajánlatok készítése, kapcsolatok ápolása, találkozók lebonyolítása
  • Új ügyfelek és új piaci lehetőségek folyamatos felkutatása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat és rátermettség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Teljesítményorientált szemléletmód,
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • B kat. jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • fix fizetés+ teljesítményarányos jutalék
  • családias munkakörnyezet, kelllemes munkahelyi légkör
  • piacvezető, nagy múltú cég

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CRM- ismeret

Munkavégzés helye:

  • Eger és a környező települések.

Ha a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el az önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi címre.

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő