www.cvonline.hu

Hirdetésszervező

  • A hirdetés 273 napja lejárt

A

 Magyar Mezőgazdaság Kft.

 munkatársat keres, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás, adminisztrációs háttérmunka ellátása
  • Print és online hirdetési felületek értékesítése
  • A Kiadó képviselete és imázsának erősítése

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, családias hangulat
  • Nagy múltú és biztos hátterű cég
  • Budapesti munkavégzés

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és empatikus készség
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Elkötelezettség, rugalmasság
  • Értékesítési tapasztalat (hirdetésszervezői gyakorlat előny)
  • Számítógépes ismeretek
  • Számlaképesség előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest

 Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő