www.cvonline.hu
Hirdetésszervező - Miskolc (Referenciaszám: PJ3204)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.12.
Hirdetés azonosító: 919216
lejárt
Szegedi partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Hirdetésszervező - Miskolc

Feladatok:
Piackutatás
- Potenciális ügyfelek keresése
- H
irdetési felületek értékesítése
Ajánlatok készítése
- P
artnerekkel való kapcsolattartás
- Rendszeres riportálás a vállalat központja felé

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség
- Értékesítési tapasztalat, affinitás
- Magas szintű tárgyalási és prezentációs készség
- Üzleti szemléletű gondolkodásmód-
- B kategóriás jogosítvány, illetve saját autó

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Amit a megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem

- Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli munkakör

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.