www.cvonline.hu

HIRDETÉSSZERVEZŐ - MÉDIATANÁCSADÓ (NÓGRÁD MEGYE)

A Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság a hazai távközlési szektor fontos szereplője. Piacvezető termékei a privát és üzleti kommunikáció ma már nélkülözhetetlen eszközei. A hivatalos Telefonkönyv és Arany Oldalak kiadója várja print és online megjelenési felületek értkesítésére.

Link megjelenítése

Tehetséges értékesítőnek érzi magát? Váltani szeretne?

Jelentkezzen most Hirdetésszervezőnek/Médiatanácsadónak (országos)

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • nyomtatott és internetes hirdetési lehetőségek, felületek, bemutatása és értékesítése, cégek, vállalkozók és intézmények számára
  • az alaptermékhez (online és offline telefonkönyv) kapcsolódó modern és sokrétű szolgáltatási csomag (ingyenes hívhatóság, internetes hirdetési kampányok, honlap készítés, megjelentetés közösségi portálokon) értékesítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
  • meglévő ügyfélkör ápolása és bővítése
  • személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása

Amit leendő kollégánktól elvárunk:

  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes kommunikáció
  • üzleties megjelenés
  • számlaképesség
  • eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • önálló munkaszervezés
  • saját gépjármű
  • hirdetési piacon vagy egyéb termék direkt értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent a pályázatok elbírálásánál

Amit kínálunk:

  • meglévő törzsügyfelek – védett területi felosztás
  • előkészített anyagok
  • lakóhelyhez közeli működési terület
  • aktív segítség az értékesítésben
  • tréningek, szakmai továbbképzések
  • start - támogatás új kollégáink részére
  • átlagon felüli teljesítmény = átlagon felüli kereset

Munkaidő: rugalmas
Munkábaállás kezdete: azonnal
Fizetes: jutalék szerint átlagosan 250-300 ezer Forint

Munkavégzés helye Nógrád megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nógrád