Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

HIRDETÉSSZERVEZŐ - MÉDIATANÁCSADÓ (BARANYA MEGYE)

MTT Media Kft.-HIRDETÉSSZERVEZŐ - MÉDIATANÁCSADÓ (BARANYA MEGYE)
Hozzáadva 2013.09.18.
Hirdetés azonosító: 353227
lejárt

A Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság a hazai távközlési szektor fontos szereplője. Piacvezető termékei a privát és üzleti kommunikáció ma már nélkülözhetetlen eszközei. A hivatalos Telefonkönyv és Arany Oldalak kiadója várja print és online megjelenési felületek értkesítésére.

www.telefonkonyv.hu
www.aranyoldalak.hu
www.varosom.hu

Tehetséges értékesítőnek érzi magát? Váltani szeretne?

Jelentkezzen most Hirdetésszervezőnek/Médiatanácsadónak (országos)

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • nyomtatott és internetes hirdetési lehetőségek, felületek, bemutatása és értékesítése, cégek, vállalkozók és intézmények számára
  • az alaptermékhez (online és offline telefonkönyv) kapcsolódó modern és sokrétű szolgáltatási csomag (ingyenes hívhatóság, internetes hirdetési kampányok, honlap készítés, megjelentetés közösségi portálokon) értékesítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
  • meglévő ügyfélkör ápolása és bővítése
  • személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása

Amit leendő kollégánktól elvárunk:

  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes kommunikáció
  • üzleties megjelenés
  • számlaképesség
  • eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • önálló munkaszervezés
  • saját gépjármű
  • hirdetési piacon vagy egyéb termék direkt értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent a pályázatok elbírálásánál

Amit kínálunk:

  • meglévő törzsügyfelek – védett területi felosztás
  • előkészített anyagok
  • lakóhelyhez közeli működési terület
  • aktív segítség az értékesítésben
  • tréningek, szakmai továbbképzések
  • start - támogatás új kollégáink részére
  • átlagon felüli teljesítmény = átlagon felüli kereset

Munkaidő: rugalmas
Munkábaállás kezdete: azonnal
Fizetes: jutalék szerint átlagosan 250-300 ezer Forint

Munkavégzés helye:
Baranya megye
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Kereskedelem / Értékesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Baranya

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése