www.cvonline.hu

Hirdetés értékesítési menedzser

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Részvétel az értékesítési stratégia megalkotásában
  • A magazin felületeinek értékesítése
  • Új partnerek felkeresése, a termék bemutatása a potenciális hirdetői körnek
  • Tárgyalások, ajánlatok kidolgozása és küldése, szerződéskötések lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok gondozása
  • Üzletkötések adminisztrációja, heti riportok küldése
Elvárások:
  • Médiában, elsősorban nyomtatott sajtóban szerzett legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, határozott, agilis és megnyerő személyiség
  • Számlaképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Saját gépkocsi
  • B kategóriás vezetői engedély
Előny:
  • Ingatlanbefektetői és ingatlankereskedelmi piac ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Fix megbízási díj + jutalék
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő