www.cvonline.hu

Híradástechnikai üzemeltető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.26.
Jelentkezési határidő: 2017.01.16.
Hirdetés azonosító: 1100155

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk Híradástechnikai üzemeltető munkatársat.
Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Feladatok:

• a középhullámú rádiós műsorterjesztéshez kapcsolódó híradástechnikai-, mérő-, kisegítő- és működtető berendezések és rendszerek üzemeltetése
• karbantartási és hibaelhárítási tevékenységek ellátása
• energia-ellátó rendszer működtetése, berendezések energiaellátásának folyamatos biztosítása
• épületgépészet ellenőrzése, problémák jelzése
• meghibásodások dokumentálása, üzemeltetési dokumentációk, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

• középfokú műszaki végzettség (híradástechnikai szakirányú vagy felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent)
• erősáramú vagy villanyszerelő végzettség előnyt jelent
• alapszintű műszaki angol nyelvtudás
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó készség, csapatmunkára való alkalmasság

Munkavégzés helye: Solt rádióadó

Munkarend: 24/48 beosztás (betanulási időszakban nappalos)

Amit kínálunk:

Hosszútávú álláslehetőség,
Megbízható hátterű vállalatnál.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a