www.cvonline.hu

Higiénikus

Hozzáadva: 2017.06.17.
Hirdetés azonosító: 1161276

Élelmiszeripari partnerünk számára keresünk új kollégát.
Feladatok:

  • Takarítási utasítások készítése, frissítése
  • Üzemi higiénia felügyelete, coachingolás
  • Kártevőirtás felügyelete

Elvárások:
  • Természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elemző és hibafelismerő képesség
  • Határozottság, következetesség
  • MS Office alkalmazások

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem.
  • Kiemelt vállalati juttatások, vonzó cafeteria csomag.
  • Támogatott sportolási lehetőség.
  • Munkáltató által biztosított vásárlási kedvezmények.
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség.

Munkavégzés helye:
  • Bük