www.cvonline.hu

HIGIÉNIAI KONTROLLER

  • A hirdetés 155 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat önmagára és munkájára igényes, rendszerszemléletű munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • üzemeltetésben dolgozó munkatársak munkájának segítése
  • helyes tisztítási technológiák ellenőrzése
  • elkészült munkák ellenőrzése, digitális rögzítése
  • kontrollinggal kapcsolatos adminisztráció, jelentés elkészítése

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • B. kategóriás jogosítvány
  • társaságunk által használt tisztítás technológiák betanulása/ elsajátítása
  • önálló, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség

Előny:

  • üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
  • eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet
  • korrekt, versenyképes jövedelmet
  • összetartó csapatot
  • folyamatos fejlődési lehetőséget (szakmai tréningek, szemináriumokon való részvétel)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkarend:

  • éjszakás műszak
  • 8 óra

Fényképes önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő