www.cvonline.hu

Higiéniai csoportvezető Ref.557

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.04.23.
Hirdetés azonosító: 715830
lejárt

Élelmiszeripari területen kiemelkedő teljesítményt nyújtó partnercégünk részére

Higiéniai csoportvezető munkatársat keresünk Tamásiba

Ref. 557

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Élelmiszeripari higiéniai végzettség
  • Határozott, dinamikus, felelősségteljes személyiség
  • Tapasztalat vegyszerekkel való tisztításban

Előny:

  • Kisebb csoport vezetésében szerzett jártasság
  • Termelő üzemben szerzett tapasztalat, gyakorlat hasonló területen

Amit Megbízónk ajánl:

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A takarító csapat irányítása az üzemben (6-8 fő)
  • A higiéniai elvárások/szabályok folyamatos figyelemmel kísérése és betartatása

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés+béren kívüli juttatások

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (fénykép, referenciaszám megjelölésével) a szekszard@dologido.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a 20/999-6264-es telefonszámon.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu