www.cvonline.hu

Highly motivated German speakers for accountancy roles

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.
Hirdetés azonosító: 923389

Pozíció leírása / Job description

I am looking for motivated German speakers for different accountancy opportunities (AP/AR/GL/Intercompany)

Feladatok:

If You can imagine yourself working at a multinational company part of a dynamic, young team, do not hesitate to contact me!

Elvárások:

1-2 years of experience in accounting is a huge advantage, but there are also opportunities for fresh graduates!

Amit kínálunk:

New challenges and development opportunities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a