www.cvonline.hu

Hídszerkezeti lakatos (Sárvár)

  • A hirdetés 638 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Területi Igazgatóság Szombathely

szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti acélszerkezetű hidak nem tervezhető gondozási, karbantartási feladatok végzése.
  • Próbaterhelések előkészítésében való közreműködés.
  • A szükséges vasanyagok előkészítése, darabolása, egyengetése, furatok, hegesztések készítése, hegesztési varratok köszörülése, szegecselés, egyéb vasipari munkák végzése.
  • Rendkívüli eseményeknél a közvetlen veszélyhelyzet elhárításában való közreműködés.
  • Nagyfolyami acélhidakon Vasúti Hídszabályzat szerinti III. fokú hídvizsgálatban való közreműködés.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakképesítés),
  • szakterületet érintő technológiai, biztonságtechnikai, munkavédelmi előírások ismerete,
  • 1 év szakmai gyakorlat,
  • úszni tudás,
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Sárvár

Jelentkezési határidő:  2015. június 25.

Jelentkezés módja:  Szakmai önéletrajz küldése az alábbi email  e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő