www.cvonline.hu

Hídszerkezet lakatos (Budapest-Ferencváros)

  • A hirdetés 496 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti acélszerkezetű hidak nem tervezhető gondozási, karbantartásának végzése.
  • Közreműködik a próbaterhelések előkészítésében.
  • A szükséges vasanyagokat előkészíti, darabolja, egyengeti, furatokat, hegesztéseket készít, hegesztési varratokat köszörül, szegecselés, egyéb vasipari munkákat is végez.
  • Rendkívüli eseményeknél a közvetlen veszélyhelyzet elhárításában közreműködik, hókészenléti szolgálatban részt vesz.
  • Részt vesz a nagyfolyami acélhidakon Vasúti Hídszabályzat szerinti III. fokú hídvizsgálatban.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség vasipari szakképesítés,
  • 1 év szakmai gyakorlat,
  • orvosi alkalmasság.

Munkavégzési hely:  Budapest-Ferencváros

Jelentkezési határidő:  2015. november  16.

Jelentkezés módja:  Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő