www.cvonline.hu

HIDROGEOLÓGIAI ELŐADÓ

  • Company_icon DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Location_icon Vác, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Környezet- és Vízminőségvédelmi Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Monitoring tevékenységhez kapcsolódó adatrögzítés, -feldolgozás és értékelés, monitoring jelentések készítése,
  • Vízbázis védelemmel kapcsolatok feladatok végrehajtása, védőterületek ellenőrzése, szennyező források felderítése helyszíni bejárással, dokumentálás,
  • Hatóságok, vízügyi szervezetek felé történő adatszolgáltatások előkészítése, végrehajtása az előírt rendszerekben (pl. OSAP, FAVI-MIR).

Feltételek:

  • Munkakörhöz illeszkedő szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (környezetvédelmi, földtudományi, geológiai vagy hidrogeológiai),
  • Informatikai szakterületen szerzett jártasság, adatbáziskezelési gyakorlat (kiemelten labor információs rendszer kezelésében szerzett tapasztalat),
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Hidrogeológiai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • ArcView térinformatikai program ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2017. december 29-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Geológus, Hidrológus, Környezetmérnök, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű