www.cvonline.hu

HIDROGEOLÓGIAI ELŐADÓ

  • A hirdetés 217 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Környezet- és Vízminőségvédelmi Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Monitoring tevékenységhez kapcsolódó adatrögzítés, -feldolgozás és értékelés, monitoring jelentések készítése
  • Vízbázis védelemmel kapcsolatok feladatok végrehajtása, védőterületek ellenőrzése, szennyező források felderítése helyszíni bejárással, dokumentálás
  • Hatóságok, vízügyi szervezetek felé történő adatszolgáltatások előkészítése, végrehajtása az előírt rendszerekben (pl. OSAP, FAVI-MIR)

Feltételek:

  • Munkakörhöz illeszkedő szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (környezetvédelmi, környezetkutatói, földtudományi, geológiai, vagy hidrogeológiai)
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ArcView 10. térinformatikai program ismerete
  • Hidrogeológiai modellező programok ismerete
  • Surfer, Grapher programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. augusztus 25-ig a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő