www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1040754
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HIDRAULIKA TERVEZŐ MÉRNÖK (AB-1)

Feladatok:
  • Munkahenger gyártás koordinálása, új munkahengerek tervezése, bevezetése a gyártásba;
  • Munkahenger gyártás önálló koordinálása;
  • Angol nyelvű kapcsolattartás a vevővel, beszállítókkal;
  • A már gyártásban lévő munkahengerek fejlesztése, dokumentáció karbantartása;
  • Új munkahengerek önálló tervezése a vevő által megadott paraméterek alapján;
  • Új munkahengerek esetében a design egyeztetése a vevővel, majd a szerszámozás és elsőminta benyújtás koordinálása;
  • Elsőmintázást követően az új termék(ek) integrálása a termelésbe;
  • Részvétel a hidraulika rendszerek fejlesztésében.

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség;
  • Munkahengerek és hidraulikus rendszerek tervezésénél szerzett 3 éves tapasztalat;
  • Hidraulika rendszer elemek ismerete, tervezői tapasztalat;
  • Szakmai angol nyelv ismerete;
  • 3D tervező rendszerek (SolidWorks előny);
  • CAD/CAM, Autocad ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Békés megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Békés