www.cvonline.hu

Hidraulika Szerelő (Debrecen) (INTS/3/35)

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Magyar tulajdonú hidraulikai elemek gyártásával, forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó stabil, a piacon már 20 éve jelen lévő partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező elhivatott hidraulika szerelőt.

Feladatok:

  • Vevői megrendelés fogadása személyesen az üzlettérben és e-mailen, árajánlat készítése
  • Vevői megrendelés teljesítése, egyedi hidraulikai rendszerek, mint például tömlő+gyorscsatlakozó összeállítása
  • Hidraulikai szerelések, javítások ellátása
  • Vevő teljes körű kiszolgálása
  • A cég egyéb termékeinek értékesítése

Elvárások:

  • Technikus végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat hidraulikai szerelés, gépszerelés, hegesztés területén
  • CO hegesztő képesítés és tapasztalat nagy előnyt jelent
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Önállóság és megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány (kötelező)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő