www.cvonline.hu

Hídkarbantartó szakmunkás (Budapest)

  • A hirdetés 101 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Hídkarbantartó szakmunkás

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával

Feladatok

  • cseréli, javítja és karbantartja az acélszerkezeteket
  • építi és javítja a beton, vasbeton szerkezeteket, elvégzi a felületvédelmüket
  • pótolja a kő és téglaszerkezetek hiányzó elemeit
  • elvégzi a falazatok repedéseinek fugázását, injektálását.
  • elkészíti, átrakja és pótolja a kő- és lapburkolatokat, illetve azok hiányzó elemeit
  • cseréli, karbantartja a fa szerkezeteket, elvégzi a hídgerenda cserét
  • kaszálja, takarítja a műtárgyak környezetét és a vágányközöket

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkásképző vagy szakiskola
  • építőipari területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • állami felsőfokú iskolai végzettség
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatás
  • alanyi jogú juttatás
  • vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

2016.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Dudar Éva Bianka 30/2053969

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő