www.cvonline.hu

Hidegoldali karbantartó

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1172153

Üveggyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Üveggyártó gépek beállítása
  • Hibák és meghibásodások elhárítása
  • Berendezések elektromos vezérlésének felügyelete, beállítása (javítása), módosítása
  • A műszak termelésének nyomonkövetése
  • Üveggyártó gépek karbantartása

Elvárások:
  • Villanyszerelő (kisfeszültségű) végzettség vagy
  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Targoncás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fix kereset
  • Cafetreia

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni fényképes Önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a "jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Orosháza