www.cvonline.hu

Hidegoldali karbantartó

  • A hirdetés 134 napja lejárt

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye egyik legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióba:

Hidegoldali karbantartó feladatai:

  • Hidegoldali felületkezelő beállítása, karbantartása
  • Konvejor pályák ellenőrzése, beállítása
  • Üvegátfordító karbantartása
  • Műszak termelésének nyomonkövetése
  • Hidegoldali berendezések elektromos vezérlésének felügyelete, beállítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Villanyszerelői vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Üveghibák, Pneumetika terén tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza - Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a 06-20-216-00-43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014