www.cvonline.hu

HIDEGKONYHAI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 410 napja lejárt

 Az SSP Hungary Kft. a 18. kerületbe, a Liszt Ferenc reptérre

kollegát keresünk

Téged keresünk, ha jártas vagy hidegkonyhai ételek elkészítésében, van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, vagy

tanulni kész, szorgalmas fiatal pályakezdőként örömmel beletanulnál a feladatba!

Főbb feladatok:

  • Szendvicskészítés, salátakészítés
  • Szeletelés, darabolás
  • Gazdaságos, tudatos alapanyag felhasználás
  • A termékek szavatossági idejének és frissességének rendszeres ellenőrzése
  • A munkaterületének folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Heti 40 óra, több műszak, 12 órás munkarend vállalása
  • Igényesség a személyi és konyhai higiéniára

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Jó csapat, kellemes környezet

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál, 18 kerület, a Kispestről induló 200E-s reptéri busz végállomása.

Jelentkezni önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.
Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő