www.cvonline.hu

Híd és alépítményi szakértő I.

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

 A Pályavasúti Üzemeltetés szervezet munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Hatáskörébe utalt szakmai területtel (vasúti hidak, mérnöki létesítmények, berendezések, felújítás,karbantartás) kapcsolatos műszaki feladatok területi szintű tervezése,koordinálása,felügyelete,végrehajtása
  • Műszaki terveket (beruházási,építési,felújítási) bírál,véleményez,jóváhagy.
  • Szakértői támogatást nyújt a karbantartás, felújítást követően a létesítmények üzembe helyezéséhez.
  • Szakmai, fejlesztési igényeket megfogalmaz, értékel, javaslatokat tesz a prioritások meghatározásához.
  • Szervezi, felügyeli, ellenőrzi a diagnosztikai méréseket,részt vesz a kiértékelésben,javaslatot, intézkedést tesz a forgalombiztonság érdekében.

Követelmények:

  • állami felsőfokú iskolai végzettség (építőmérnök, hídász szakirány)
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú vasúti tanfolyam /mérnöki beszámoló

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. március 15.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi email-címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő