www.cvonline.hu

Híd és alépítményi szakértő I. (Budapest)

  • A hirdetés 988 napja lejárt

A MÁV Zrt Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Koordinálja és saját felügyeleti területén végzi a hidak és mérnöki létesítmények karbantartási, felújítási, beruházási feladatainak előkészítését, tervezését, ellenőrzését (helyszíni bejárások, koordinációk, folyamatos kapcsolattartás a beruházók, kivitelezők képviselőivel, stb.), szükség esetén helyesbítő és megelőző intézkedéseket kezdeményez (kiemelten kezelve a vonali rehabilitációs munkákat).
  • Végzi a hidak üzembe helyezéseit (ideiglenes-, végleges forgalomba helyezés, próbaüzembe helyezés), felügyeli a hidak a próbaterhelését.
  • Koordinálja a régió hídjainak és mérnöki létesítményeinek (alagutak, tám- és bélésfalak, vízelvezető művek, árvédelmi partművek) utasítás szerinti 10, 5, és 1 éves gyakoriságú rendszeres vizsgálatait, felügyeletét.
  • Felügyeleti területén végzi az esetenkénti, üzembe helyezés előtti hídvizsgálatokat.
  • Műszaki terveket (beruházási, építési, felújítási) bírál, véleményez, jóváhagy.
  • Vasúti fejlesztések során képviseli az üzemeltetői érdekeket.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, (építőmérnök, híd-műtárgy szakirány)
  • 3 év szakmai gyakorlat (hídvizsgálat, hídszolgálat területen szerzett gyakorlat)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő