www.cvonline.hu
Hibakereső/Műszerész
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.22.
Hirdetés azonosító: 1021897
lejárt

Pécsi elektronikai termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termékspecifikus tesztfolyamat elvégzése a munkautasításban leírtak alapján
  • áramköri hibakeresés, javítás
  • a hibásnak ítélt félkész terméken megfelelő tesztek, folyamatok végrehajtása a gyökérok pontos meghatározása érdekében
  • a tesztelt termékek/részegységek ellenőrzése a gyártósorra való küldés előtt
  • dokumentációk naprakészen tartása/fejlesztése
  • forrasztás

Elvárások:

  • több éves elektronikai összeszerelésben, tesztelésben szerzett tapasztalat
  • műszerész, technikusi végzettség
  • IPC 610-es szabvány ismerete
  • kapcsolási rajzok értelmezése
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • béren kívüli juttatás
  • kulturált munkakörülmények
  • versenyképes bérezés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.