www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.13.
 Hirdetés azonosító: 845716
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

 Hibakereső Technikus

Fő munkaköri feladatok:

  • Beérkezett termékek hibaanalizálása és javítása
  • Javítási és kapcsolódó adatok manuális/elektronikus regisztrálása
  • Visszatérő folyamat-anyag-gép-problémák nyilvánosságra hozatala, részvétel a javító intézkedések kidolgozásában.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség
  • Áramkörök, műszerek és alkatrészek alapos ismerete
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precízitás, stressztűrés
  • Alapfokú számítógépkezelési ismeretek
  • Szakmai tapasztalat áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szálláslehetőség, ingyenes buszjárat Tatabánya,  Oroszlány, Komárom irányából.
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, szakmai fejlődés,

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el önéletrajzát a lenti címre a pozíció megjelölésével.