www.cvonline.hu
Hibakereső technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.12.08.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1243641

Elektronikai berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • Hibás alkatrészek feltárása, mérések lefolytatása
  • A gyártott termékek, nyomtatott áramkörök hiba-analízise
  • Hibatípusok összegzése, továbbítása a minőségbiztosítás felé
  • Termékek javításának koordinálása forrasztási technológiával
  • Javító csoport teljesítményének segítése, fejlesztése, riportálása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Elektronikai- és forrasztási ismeretek
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Dinamikus, motivált munkatársak
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.