www.cvonline.hu

Hibakereső technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1078220

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • A gyártott termékek, nyomtatott áramkörök hiba-analízise
  • Hibás alkatrészek feltárása, mérések lefolytatása
  • Termékek javításának koordinálása forrasztási technológiával
  • Hibatípusok összegzése, továbbítása a minőségbiztosítás felé
  • Javító csoport teljesítményének segítése, fejlesztése, riportálása

Elvárások:
  • Középfokú elektronikai végzettség, esetleg gépész végzettség
  • Alapfokú elektronikai- és forrasztási ismeretek (oszcilloszkóp, és egyéb mérőműszerek kezelési ismerete)
  • Szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó koordinációs és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
  • Versenyképes bérezés
  • 100%-os utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • SMT gyártás vagy beültető gépek területén szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Győr