www.cvonline.hu

Hibakereső technikus

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Budapest X. kerületi autóelektronikai partnercégünkhöz keresünk

hibakereső technikusokat

 több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

-Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján-

-Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél

-Analízis eredmények rögzítése

-Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül

-Hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba

-Alkatrészek tisztítása, ha szükséges

-SAP-ban való adatrögzítés

-Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Elvárások:

-Középfokú végzettség (elektronikai végzettség előny)

-Legalább 2-3 év releváns tapasztat

-MS Office felhasználói szintű ismeretek

-Többműszakos munkarend vállalása

-Gyors, pontos munkavégzés

-Monotonitástűrés

-Fizikai munkabírás, terhelhetőség

Amit kínálunk:

-Versenyképes bérezés

-Teljesítményarányos bónusz

-Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól

-Üzemi étkeztetés

-Modern, színvonalas munkakörnyezet

-Jó munkahelyi légkör

-Újítási ötletek befogadása

-Tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség

-Több műszakos munkarend

-Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Kérjük amennyiben felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát az alábbi email-címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő