www.cvonline.hu

Hibakereső technikus XVIII. kerület

  • A hirdetés 419 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. elektronikai iparban tevékenykedő megbízó partneréhez munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Hibakereső technikus

Elvárások:

  • A munkakör betöltéséhez a következő végzettségek egyike szükséges a pozícióhoz:
    • Középfokú elektronikai szakirányú végzettség,
    • Elektronikai vagy híradásipari műszerész,
    • Technikusi, mechatronikai műszerész végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Hibás termékek hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
  • Teszt folyamatok folyamatos ellenőrzése
  • Teszt jegyzőkönyv kitöltése
  • Hibafeltárás és javítás a tesztberendezéseken

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, emelt műszakpótlékok
  • Fejlődési lehetőség
  • Belső képzésekben való részvétel
  • Cafetéria juttatás választható elemekből
  • Bónuszrendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

Munkarend:

  • 1 illetve több műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „HIBAKERESŐ TECHNIKUS”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: +3670/4550213,+3670/9840041

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő