www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.12.
 Hirdetés azonosító: 1035765
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

HIBAKERESŐ TECHNIKUS
RF területre

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Tesztereken kiesett, a termelés során meghibásodott termékek lehetséges hiba okainak feltárása, javítása
  • Folyamatos kapcsolattartás, visszajelzés az illetékes mérnökök, illetve műszakvezetők részére a gyártással, teszteléssel kapcsolatos hibákról, trendek változásairól
  • Teszterek műszerek, és egyéb mérőeszközök tervszerű megelőző karbantartása, kalibrálása, javíttatása, feltételezett egyszerűbb meghibásodásaiknak a kivizsgálása, szükség esetén fejlesztésükkel kapcsolatos feladatok
  • Hatékonyságnövelő eljárások keresése, alkalmazása
  • A termelésben teszttevékenységet végző operátorok képzése
  • Szükség esetén a felelősségi területén található teszterek üzemeltetése
  • Aktív részvétel a teszt ill. debug mérnökök által kezdeményezett hibaelemzésekben
  • Felelősségi körébe tartozó területeken folyamatos adatszolgáltatás a hibaelemzéshez

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • 2 év elektronikai gyártásban vagy RF méréstechnikában szerzett tapasztalat
  • Releváns tesztelési és hibaelemzési tapasztalat
  • Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek
  • PC hardver és szoftver ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • GSM vagy mikrohullámú rendszertechnikai ismeretek
  • forrasztási készség

Amit kínálunk:

• Alapbéren felül teljesítmény bónusz
• Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
• Fejlődési lehetőség
• Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: