www.cvonline.hu

HIBAKERESŐ TECHNIKUS (6869)

  • A hirdetés 836 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. elektronikai iparban tevékenykedő megbízó partneréhez munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
Hibakereső Technikus
(Debug Technician)

Elvárások:
•Középfokú elektronikai szakirányú végzettség (elektronikai vagy híradásipari műszerész, technikus; mechatronikai műszerész)
•Alapfokú angol nyelvtudás
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:
•Hibás termékek hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
•Teszt folyamatok folyamatos ellenőrzése
•Teszt jegyzőkönyv kitöltése
•Hibafeltárás és javítás a tesztberendezéseken

Amit kínálunk:
•Kiemelt bérezés, emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből, bónuszrendszer
•Fejlődési lehetőség, belső képzésekben való részvétel
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Céges buszok Budapestről illetve Üllő, Monor és Albertirsa vonalában

Munkavégzés helye:
•Budapest, XVIII. kerület vagy Gyál
•Szálláslehetőséget biztosítunk

Munkaidő:
•3 műszakos

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „HIBAKERESŐ TECHNIKUS”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol