Hibakereső specialista-Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-973)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 822208

Elvárások:

  • Elektrotechnikus/műszerész végzettség
  • Többéves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérőberendezések ismerete/kezelése (UPL, oscilloscop)
  • Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
  • Forrasztási ismeret/tapasztalat
  • Szabványok ismerete: IPC-A-610D, IPC-7711/7721, ISO/TS 16949
  • Számítógép kezelési alapismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gyengeáramú villamosmérnöki képzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Audio-technikai ismeretek

Feladatok:

  • Folyamat utasítások készítése a hibakeresés, javítás módjainak meghatározására
  • Folyamatok ellenőrzése és optimalizálása
  • Javító állomásokon szükséges eszközök beszerzése, fejlesztése, üzemeltetése (1. szintű repair), illetve új projektekben való részvétel
  • Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról, folyamatos visszacsatolás az egyes hibákról a repair operátor, termelés, mérnökség és QM részére
  • Az ellenőrzések és a javítások IPC-A 610E és IPC7711/21 szabvány szerinti végrehajtása
  • Elvégzett tevékenységek könyvelése (Adatbázis, Pdes)
  • Analizáló technikus helyettesítése
  • Auditokon során való közreműködés
  • Gyártóeszközök, műszerpark előírás szerinti használata, állagmegóvása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bejárás- vagy albérlet-támogatás, letelepedési támogatás, étkezési hozzájárulás, bónusz rendszer, szakmai- és nyelvi képzések
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-973-as referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)