www.cvonline.hu

HIBAKERESŐ OPERÁTOR (7105)

  • A hirdetés 735 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. elektronikai iparban tevékenykedő megbízó partneréhez munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Hibakereső Operátor
(Diagnostic Operator)

Elvárások:
•Középfokú műszaki szakirányú végzettség
•Alapfokú angol nyelvismeret
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:
•Hibás termékek hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
•Területen használt anyagok ismerete
•Teszt jegyzőkönyv kitöltése

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Belső képzésekben való részvétel
•Emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Céges buszok Budapest több pontjából (Stadionok, Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Munkavégzés helye:
•Budapest, XVIII. kerület vagy Gyál

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „HIBAKERESŐ OPERÁTOR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857