www.cvonline.hu

HIBAKERESŐ OPERÁTOR (6868)

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. elektronikai iparban tevékenykedő megbízó partneréhez munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
Hibakereső operátor
(Diagnostic operator)

Elvárások:
•Középfokú műszaki szakirányú végzettség
•Alapfokú angol nyelvtudás
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:
•Hibás termékek hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása Teszt folyamatok folyamatos ellenőrzése
•Teszt jegyzőkönyv kitöltése
•Területen használt anyagok ismerete

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés, emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből, bónuszrendszer
•Fejlődési lehetőség
•Belső képzésekben való részvétel
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Céges buszok Budapestről illetve Üllő, Monor és Albertirsa vonalában

Munkavégzés helye:
•Budapest, XVIII. kerület vagy Gyál
•Szálláslehetőséget biztosítunk

Munkaidő:
•3 műszakos

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „HIBAKERESŐ OPERÁTOR”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol