www.cvonline.hu

HIBAKERESŐ OPERÁTOR (6506)

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, az alábbi munkakörbe:
Hibakereső operátor

Feladatok:
•Hibás termékek kiszűrése, hiba meghatározása és szükség szerinti javítása,
•Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken,
•A munkakörhöz tartozó dokumentumok, folyamatok, szabályok ismerete és betartása

Elvárások:
•Középfokú műszaki szakirányú végzettség,
•1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
•Önálló munkavégzés
•Alapfokú angol nyelvismeret előnyt jelent,
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye:
•Gyál (Pest megye) vagy Budapest XVIII. kerület

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Kafetéria juttatás
•Bónusz rendszer
•Céges buszok Üllő, Monor és Albertirsa vonalában

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „HIBAKERESŐ OPERÁTOR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48