www.cvonline.hu

Hibakereső mérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1044724

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Hibaelemző mérnök

Főbb feladatok:

·      Telekommunikációs és mobil bázisállomás berendezések hiba meghatározásának támogatása, potenciális, bevezetendő termékek javíthatóságának vizsgálata, a javítási folyamat elemzése és fejlesztése, optimalizálása

·      Felelősségi körébe tartozó termék(ek)el kapcsolatban felmerülő technikai problémák elemzése, kezelése

·      Gyökérok feltárás, intézkedések bevezetése, riportálása

·      Javítási adatok elemzése, szükség esetén megelőző intézkedések létrehozása

·      Javítási tervek készítése, prioriátosok meghatározása, megvalósulás felügyelete

·      Törekvés a javítás hatékonyságának növelésére

·      Termék(ek)el kapcsolatos tréningek tartása a hibelemző technikusok tudásának fejlesztése érdekében

·      Termékmérnökkel együtmműködve részt vesz a vevői változások (ECO) bevezetésében

Elvárások:

·      Elektronikai felsőfokú végzettség, alapos áramkör és elektronikai alkatrész ismeret

·      2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

·      Mikrohullámú ismeretek és programozási nyelvismeret előny

·      Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·      Angol nyelv ismerete előny

·      Pontos, precíz

·      Forrasztási, áramkör építési, teszter fejlesztési tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: