www.cvonline.hu

Hibajavító diagnosztikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1051005

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Gyártott termékek működésének teljeskörü ismerete
  • Javítási folyamat ismerete és betartása
  • Javítási feladatok határidőre történő elvégzése
  • A javításoknál felmerült hibák visszajelzése a felelős osztályoknak
  • Javításhoz szükséges eszközök, műszerek ismerete (pl.: digitális multiméter)
  • Minden általa végzett javítás riportolása a vonatkozó adatbázisokban
  • Nem megfelelőségek jelentése
  • Javításokhoz szükséges tudás folyamatos fejlesztése, képzéseken részvétel

Elvárások:
  • Gyártásban eltöltött minimum 1 év
  • Elektromechanikus műszerész végzettség
  • Electromechanikus berendezések gyártásában javításában szerzett gyakorlat
  • Számítógépek moduláris szerelésének ismerete
  • Szoftveres vezérlésekben szerzett gyakorlat

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz
  • Béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Angol nyelv alap szintű ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest