Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 HIBAELEMZŐ SUPERVISOR

 (HF 9-6571)

 pozícióba

Győr- Moson- Sopron megyébe.

 Feladat

  • Hibaelemző csapat vezetése,
  • Vevői reklamációkból adódó hibák elemzése,
  • Garanciális és belső minőségi problémák kezelése az összeszerelt alkatrészek kapcsán,
  • Fröccsöntött, festett és elektronikai alkatrészek kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • 3-5 év hibaelemzési területen szerzett tapasztalata gyártó cégnél,
  • Tárgyalóképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Csoportvezetői tapasztalat,
  • Erős kezű, határozott vezetői személyiség.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatal, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr- Moson- Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar ÉS angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6571"- es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr