www.cvonline.hu

Hibaelemző mérnök

  • A hirdetés 1326 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Hibaelemző mérnök munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • elektronikai beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • nyomtatott áramköri lapokkal kapcsolatos hibák elemzése,
  • gyökér-okok feltárása,
  • hibaanalízis folyamatának tervezése, fejlesztése és optimalizálása (statisztikai módszerek fejlesztése, tesztprogramok írása),
  • eredmények nyomon követése és korrekciós intézkedések meghatározása,
  • a vállalat fejlesztő és gyártó csoportjai között összekötő szerep betöltése,
  • projektek teljes körű dokumentációja és riportálása a menedzsment számára.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség mérnöki területen (preferáltan villamosmérnöki diploma),
  • NYÁK lapok/elektronikai áramkörök szerkezeti és technikai ismerete,
  • alapszintű programozási/szkriptelési ismeretek (C, HTML, SQL, Perl, Kermit),
  • önálló, felelősségteljes személyiség,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, a munkavégzés nagyrészt angol nyelven zajlik).

Előny:

  • Unix/Linux ismeretek,
  • Lean Six Sigma ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrierlehetőségek,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő