www.cvonline.hu

Hibaelemző mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.23.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 680623

Vezető autóipari beszállító partnerünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat, Hibaelemző Mérnök munkakörbe.

Feladatok:

- Termékek hibaanalízise
- A hibaanalízis folyamatának tervezése, bevezetése és optimalizálása
- A standard analízist végző csoport oktatása
- Komplex analizálási folyamat támogatása
- Aktív részvétel új termékek bevezetésében
- Legfontosabb technológiai területek: hibrid,SMD,SMT

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Kiváló ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás
- Legalább 3 év villamosmérnöki tapasztalat, ebből legalább 1év hibaelemzési vagy tesztmérnöki területen
- Autóipari-elektronikai ismeretek és autóiparban szerzett tapasztalat
- Elektronikai áramkörök és komponensek hibaanalízisében, illetve ezen analízisekhez szükséges berendezések tervezésében/üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Magasfokú terhelhetőség
- Kiváló kommunikációs készség, nemzetközi környezetben is
- A hibaelemző csoport munkájának irányítására, koordinálására való képesség
- Önálló és alapos munkavégzés
- Kezdeményezőkészség
- Analitikus gondolkodásmód és készség az összetett műszaki folyamatok megértéséhez

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Fejlődési és karrierlehetőség
- Versenyképes juttatások
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a