www.cvonline.hu

Hibaelemző mérnök (Heves megye)

  • A hirdetés 1364 napja lejárt

Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk HIBAELEMZŐ MÉRNÖK munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:

  • Termékek hibaanalízise, gyökérok feltárása
  • A hibaanalízis folyamatának tervezése, bevezetése és optimalizálása, beleértve az ehhez szükséges hardver eszközöket is
  • A standard analízist végző csoport oktatása, szakmai irányítása, valamint a komplex analizálási folyamat támogatása
  • Fő technológiai területek: hibrid, SMD, SMT
  • Részvétel új termékek bevezetésében
Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 év villamosmérnöki tapasztalat, ebből legalább 1év hibaelemzési vagy tesztmérnöki területen
  • Autóipari-elektronika területén szerzett gyártási tapasztalat (előny a félvezető-technikai gyártási tapasztalat)
  • Elektronikai áramkörök és komponensek hibaanalízisében, illetve ezen analízisekhez szükséges berendezések tervezésében/üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A hibaelemző csoport munkájának irányítására, koordinálására való képesség
  • Önálló és alapos munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség
  • Analitikus gondolkodásmód és készség

Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése/kellyservices.hu