www.cvonline.hu

Hibaelemzési csoportvezető (GY-M-S)

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Hibaelemzési csoportvezető munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Hibaelemző csapat munkájának teljes körű irányítása
  • Hibaanalízis folyamatának bevezetése, felügyelete, optimalizálása
  • Komplex analizálási folyamat támogatása
  • Garanciális problémák kezelése
  • Belső gyártásközi selejtek csökkentése, mind a fröccsöntött, festett és elektronikai alkatrészeknél egyaránt
  • A termékminősítések során azonosított meghibásodott darabok hibaanalízise, meghibásodás körülményeinek elemzése, hiba gyökérokainak feltárás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 1-2 éves csoportvezetői tapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Garanciális problémák megoldásában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, határozott, kezdeményező személyiség
  • Jó problémamegoldó és elemző képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő