www.cvonline.hu

Hibaanalizátor

  • A hirdetés 86 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a hatvani partnercége részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékeken keletkezett hibák okainak felderítése kapcsolási rajz alapján (oszcilloszkóp, multiméter, röntgen segítségével)

  • Javaslattétel a hiba jövőbeli elkerülésére

  • Hibák dokumentálása, adatbázisba bevitele

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

  • Kimutatások készítése

  • Gyártási életutak kiértékelése

Elvárások:

  • Elektrotechnikai technikusi végzettség

  • Kapcsolási rajzok ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Középszintű számítástechnikai ismeretek

  • Megbízhatóság, precizitás

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Néhány éves szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés

  • Cafeteria

  • Magas technikai felszereltségű, innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Alsótold, Apc, Aszód, Atkár, Bag, Bátonyterenye, Bercel, Bér, Boconád, Boldog, Budapest, Buják, Csány, Csécse, Detk, Domony, Domoszló, Ecseg, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőtarcsa, Erk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gödöllő, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hasznos, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jászárokszállás, Jászberény, Jászfényszaru, Jobbágyi, Karácsond, Kartal, Kazár, Kálló, Kerekharaszt, Kisbágyon, Kisgombos, Kisnána, Kisterenye, Lőrinci, Markaz, Mátranovák, Mátraszele, Mátraszőlős, Mátraverebély, Nagybárkány, Nagyfüged, Nagygombos, Nagykökényes, Nagyréde, Palotás, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Pély, Pusztamonostor, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szarvasgede, Sámsonháza, Selyp, Somoskőújfalu, Szécsény, Szirák, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tarnazsadány, Tura, Vanyarc, Varsány, Vámosgyörk, Verseg, Visonta, Visznek, Vizslás, Zagyvaszántó.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő