www.cvonline.hu

HIBAANALÍZÁLÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés végett keresünk munkatársakat Partnerünknek, ahol több, mint 1000 munkavállaló dolgozik azon, hogy minőségi, autóipari termékek kerüljenek le a sorokról.  Ha szeretne Ön is ennek a sikeres csapatnak tagja lenni, jelentkezzen a következő pozícióra:

Pozíció leírása:

Gép és eszköz meghibásodás elhárítása;
Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról;
Folyamatos visszacsatolás az egyes hibákról a repair operátor, termelés, mérnökség és QM részére;
Alapanyagok, vagy termékek reklamációs folyamatának indítása, szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzése;
Analízisriport készítése (vagy frissítése);
Anyag- és folyamathibák jelzése az illetékes területvezetők felé.

Követelmények:

Villamosmérnöki (lehetőleg erős vagy gyengeáram) végzettség , de releváns tapasztalattal akár középfokú végzettségűek jelentkezését is várjuk
Legfontosabb a releváns tapasztalat, ugyanis nagy értékű termékek analizálásáért lesz felelős a munkatárs
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Mérőberendezések ismerete/kezelése
Szabványok ismerete: IPC-A 610E, IPC7711/21
Forrasztási ismeret/tapasztalat
Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
Office ismeret

Előny:

Elsősorban FPGA és mikrokontroller témában jártasság

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Ambiciózus pályázó esetén munkakörök közötti átmozgásra van lehetőség
Szakmai kihívás
Komplex feladatok
Projektmunkában való részvétel
Nemzetközi tapasztalatcsere

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...