www.cvonline.hu

HIBAANALÍZÁLÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés végett keresünk munkatársakat Partnerünknek, ahol több, mint 1000 munkavállaló dolgozik azon, hogy minőségi, autóipari termékek kerüljenek le a sorokról.  Ha szeretne Ön is ennek a sikeres csapatnak tagja lenni, jelentkezzen a következő pozícióra:

Pozíció leírása:

Gép és eszköz meghibásodás elhárítása;
Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról;
Folyamatos visszacsatolás az egyes hibákról a repair operátor, termelés, mérnökség és QM részére;
Alapanyagok, vagy termékek reklamációs folyamatának indítása, szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzése;
Analízisriport készítése (vagy frissítése);
Anyag- és folyamathibák jelzése az illetékes területvezetők felé.

Követelmények:

Villamosmérnöki (lehetőleg erős vagy gyengeáram) végzettség , de releváns tapasztalattal akár középfokú végzettségűek jelentkezését is várjuk
Legfontosabb a releváns tapasztalat, ugyanis nagy értékű termékek analizálásáért lesz felelős a munkatárs
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Mérőberendezések ismerete/kezelése
Szabványok ismerete: IPC-A 610E, IPC7711/21
Forrasztási ismeret/tapasztalat
Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
Office ismeret

Előny:

Elsősorban FPGA és mikrokontroller témában jártasság

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Ambiciózus pályázó esetén munkakörök közötti átmozgásra van lehetőség
Szakmai kihívás
Komplex feladatok
Projektmunkában való részvétel
Nemzetközi tapasztalatcsere

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Kisvállalati tanácsadó - Dunakeszi

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Dunakeszi

Prémium banki tanácsadó - Bécsi út

Budapest

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatá...