www.cvonline.hu

Hiánypótlás kezelő back office munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 814554

Hiánypótlás kezelő back office munkatársat

keresünk adminisztrációs irodánkba

Feladatok:

  • A projekthez kapcsolódó háttérfolyamatok támogatása
  • Dokumentációs hiánypótlások kezelése
  • Konkrét hiánypótlások megoldása (Ügyfélhívás kezdeményezése)
  • Hipermarket áruházakkal való kapcsolattartás
  • Finanszírozó pénzintézettel való kapcsolattartás
  • Magas fokú táblázatkezelés
  • Banki dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése
  • Statisztikák, kimutatások, riportok készítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum egy éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat (előny: Banki/pénzügyi területen szerzett tapasztalat)
  • Középfokú végzettség (előny: banki-, pénzügyi szakképesítés, vagy PSZÁF tanúsítvány)
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret (Excel kezelés)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Nagyfokú precizitás, stressz-tűrő képesség
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat, és munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • H-P: 0900-1730

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

A fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat ,,Hiánypótlás’’ jelige valamint, nettó bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.