www.cvonline.hu

Hiánypótlás kezelő – személyes, telefonos

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 992669

Feladatok:

  • Szolgáltatási szerződésekhez szükséges hiánypótlás és adategyeztetés, kapcsolattartás ügyfelekkel (telefonos és személyes kapcsolattartás)
  • Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatás előnyeiről
  • Termékhasználat-ösztönzés, illetve ügyfélmegtartás kezelése
  • Beszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: banki-, pénzügyi szakképesítés vagy PSZÁF tanúsítvány)
  • Kellemes hang, tiszta-, érthető beszéd
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság, jó meggyőző képesség
  • Nagyfokú precizitás, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képessége
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Megnyerő megjelenés
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaidő: H-P, napi 8 óra
  • Képzési program
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Önéletrajzokat a „CC” jeligével és a nettó bérigény megjelölésével  várjuk.