www.cvonline.hu

Hentes

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Hentes

munkatársat keresünk!

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező hentes munkatársat keres.

Feladatok:

  • az áruk átvétele (minőségi, mennyiségi)
  • a termékek fogyaszthatósági és minőség megőrzési idejének figyelemmel kísérése
  • az előzetes jóváhagyott nyersanyagok előkészítése a konyhafőnök utasításai szerint
  • higiéniai és minőségi követelmények (HACCP) betartása
  • raktári leltárak előkészítése, a leltárazásban való részvétel
  • a raktárak és az előkészítő helyiségek rendben tartása

Elvárások:

  • hentes szakmunkás végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • teherbírás
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önállóan és csapatmunkában is jó működés

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, 11 kerület

Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-14:00 között Nagy Balázsnál a 06 30 959 40 87 telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő