www.cvonline.hu

Hentes

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Budapest IX.kerületi húsnagykereskedésbe

hentes

munkatársat keresünk.

Feladatok: szeletelés, kockázás, csíkozás (konyhamészárosi munkák), csirkecomb filézés, marha bontás-csontozás,

Elvárások: megbízhatóság, önállóan dolgozni tudó, precíz, józan életű.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08-16 óráig vagy 10-18 óráig.

Jelentkezni önéletrajzzal e-mailen az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő