www.cvonline.hu

Hentes / Vágó - Svájc

  • A hirdetés 321 napja lejárt

A Work-Invest Kft. 2011 óta foglalkozik nemzetközi munkaerő-közvetítéssel. Cégünk
Magyarországon, Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál vonzó állásokat német
nyelvtudással rendelkező mérnökök és szakmunkások számára. Pályázóinknak segítséget nyújtunk
utazási és lakhatási kérdésekben, valamint a foglalkoztatás teljes ideje alatt rendelkezésükre állunk a
felmerülő adminisztratív ügyek intézésében is. Közvetítési szolgáltatásunk az álláskeresők részére
INGYENES, és az is marad!

Jelenlegi állásajánlatunkról:
Svájci ügyfelünk részére keresünk

hentes munkatársakat

marha- és sertésvágásra. Kezdés azonnal
vagy megegyezés szerint lehetséges. Egész éves munkavégzés!

Feladatok:

  • Szakszerű marha- és sertésvágás
  • Fej eltávolítása
  • Forrázás, bőr lefejtése
  • Belső szervek eltávolítása
  • Fűrészelés és bontás
  • Szigorú higiéniai előírások betartása

Elvárások:

  • Legalább alapfokú német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat marha- és sertésvágásban
  • Kiváló fizikai állóképesség
  • Elhatározottság a hosszútávú külföldi munkavégzésre
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Bejelentett teljes munkaviszony leinformált svájci munkaadónál
  • Korszerűen felszerelt munkahely
  • Igényes szállás a munkahely közelében
  • Egész éves munkavégzés
  • Vonzó bérezés: bruttó 28.- CHF/óra + pótlékok
  • Jó munkavégzés esetén véglegesített munkaszerződés
  • Személyes kapcsolattartás svájci-magyar tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Német nyelvű önéletrajz fényképpel (Europass)
  • Végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka