www.cvonline.hu

Hentes Tolna megye Ref.984

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 920376
lejárt

Hentes munkatársakat keresünk Tolna megyei élelmiszer-ipari termelő vállalat részére.

Pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező henteseket egyaránt keresünk.

Feladatok:

  • Sertés és baromfi hús feldolgozása
  • Termékek ismerete

Elvárások:

  • Szakirányú húsipari végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Hosszú távban gondolkodó munkatárs

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkavállalás
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Fix havi bér+egyéb juttatások (Cafeteria+pótlékok)

A munkavégzés helye:

  • Tamási Tolna megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az E-mail cím megjelenítése e-mail címen várjuk. Kérjük, az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét, és a hozzá tartozó referenciaszámot ,,Hentes-Tolna megye Ref.984,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu